Zimowe szaleństwo przedszkolaków z Gminnego Przedszkola w Szaflarach

Na pożegnanie zimy Pierwszy marcowy wtorek przyniósł naszym przedszkolakom wiele uśmiechu i radości a wszystko to dzięki uprzejmości i zaproszeniu na Stok Narciarski do Małego Cichego przez Pana Andrzeja Klimka właściciela firmy Trak z Szaflar i zasponsorowaniu całego pobytu na górce. Już od samego rana świeciło piękne słońce, dzieci przychodziły do przedszkola nie tylko z zimowymi kombinezonami, ale również ze swoimi śnieżnymi pojazdami- jabłuszkami. Zaraz po wspólnym śniadaniu dzieci wraz z opiekunami ubrały się i udały się do busów. Właściciel Busów Tatry Trans Pan Stanisław Zapotoczny – dofinansował przejazd naszym przedszkolakom. Po dotarciu na miejsce, wyjechaniu na górkę dzięki specjalnej taśmie, dzieci na swoich jabłuszkach zaczęły zjeżdżać z górki. Zjazdom, radością, okrzykom, nie było końca. Panie opiekunki również spróbowały swoich sił na jabłuszkach – co wcale nie było takie proste. Niestety nieubłaganie zbliżała się pora obiadowa i musieliśmy wracać do przedszkola.

Raz jeszcze w imieniu Naszej Przedszkolnej Społeczności chcielibyśmy Podziękować Panu Andrzejowi Klimkowi za zaproszenie oraz Panu Stanisławowi Zapotocznemu za bezpieczny i promocyjny przejazd.

Oprac. Joanna Krawczyk – Cholewasz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

81 + = 88