Frekwencja

obwód liczba upr. liczba głos. frekwencja
1 Bańska Niżna 936 322 34,40
2 Bańska Wyżna 797 287 36,01
3 Bór 395 140 35,44
4 Maruszyna 974 360 36,96
5 Maruszyna 551 213 38,66
6 Skrzypne 836 370 44,26
7 Szaflary 1358 539 39,69
8 Szaflary 1322 485 36,69
9 Zaskale 1056 447 42,33
10 Zaskale 74 30 40,54
Cała Gmina 8299 3193 38,47

Wyniki wyborów do Senatu z dnia 25 października 2015 r.

  1. HAMERSKI Jan Wincenty – 2051 głosów
  2. HODOROWICZ Stanisław Andrzej – 617 głosów
  3. WAKSMUNDZKI Bogusław – 450 głosów

Wyniki zbiorcze wyborów do Sejmu z dnia 25 października 2015 r.

Lista nr 1 – KW Prawo i Sprawiedliwość 2102
1 NAIMSKI Piotr Aleksander 218
2 LEŚNIAK Józef Krzysztof 60
3 PALUCH Anna 549
4 JANCZYK Wiesław Stanisław 20
5 BARTUŚ Barbara Halina 66
6 PICZURA Jan 237
7 MULARCZYK Arkadiusz 86
8 SIARKA Edward 505
9 MORDARSKA Marta 5
10 DUDA Jan Wiesław 171
11 STOPKA Julian 45
12 FILIPIAK Ewa 12
13 RYBA Marian Józef 1
14 GRABOWSKI Tadeusz Kajetan 4
15 JANCZURA Teresa 3
16 CIEŚLAK Wojciech Andrzej 41
17 ŚLIWA Paweł 7
18 TYLKA Grażyna Katarzyna 64
19 GANCARCZYK Karolina Elżbieta 1
20 BELSKA Małgorzata Agnieszka 7
RAZEM 2102
Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 329
1 CZERWIŃSKI Andrzej Stanisław 30
2 GUT-MOSTOWY Andrzej Józef 243
3 SUKIENNIK Grażyna Karolina 4
4 PATALITA Tadeusz 2
5 KRÓL-MIREK Agata Kazimiera 1
6 DIDUCH Michał Szczepan 0
7 ZAJĄCZKOWSKI Eugeniusz Józef 9
8 JEŻ Zofia 4
9 NOWAK Renata Helena 3
10 GĄSIENICA-MAKOWSKI Andrzej Tadeusz 17
11 CIKOWSKI Andrzej 0
12 GUBERNAT Janusz Tomasz 1
13 WĄSOWSKA-SCHIRMER Halina Maria 1
14 SZTENCEL Danuta Joanna 4
15 OLEKSY Wioletta Jadwiga 0
16 GUCWIŃSKA Małgorzata Grażyna 1
17 ŁABNO Grażyna 3
18 OLSZYŃSKI Waldemar Paweł 0
19 WACHAŁOWICZ-KIERSZTYN Maria Dominika 0
20 PORĘBA Marcin Mateusz 6
RAZEM 329
Lista nr 3 – KW Razem 61
1 BUDACZ Dorota Ewa 21
2 ZAWADA Tomasz Leszek 15
3 ŻYLIŃSKA Jolanta Aleksandra 4
4 MARCZYK Piotr Paweł 5
5 ALCHOWŚKA Maria Jolanta 4
6 KARCZEWSKI Michał 0
7 ŁUKOWSKA Marta 2
8 BIŃCZYCKI Jan Jerzy 1
9 JĘDRYKA Katarzyna Krystyna 4
10 CZAPLA Kajetan Szymon 3
11 POHORECKA Aleksandra Wanda 1
12 GALENT Marcin 1
RAZEM 61
Lista nr 4 – KW KORWiN 118
1 FAŁOWSKI Kazimierz Szczepan 32
2 SOKOŁOWSKA-WOŹNIAK Justyna Ewa 6
3 SUŁKOWSKI Piotr Emilian 6
4 JAMRO Szymon 9
5 GIENIEC Leszek Jakub 2
6 WAJRAK-FAŁOWSKA Alicja Ewa 0
7 SKUPIEŃ Andrzej 47
8 MATUSIK-BOCHEŃSKA Celina Zofia 2
9 KOŚCIÓŁEK Jacek 2
10 HASLIK Adrian 0
11 REIMSCHÜSSL Anna Dorota 3
12 ROGOWSKA Agnieszka Paulina 3
13 LAZAR Radosław Ryszard 4
14 BEREZOWSKI Maciej Henryk 2
RAZEM 118
Lista nr 5 – Komitet Wyborczy PSL 89
1 DUTKA Bronisław 10
2 PASOŃ Stanisław Wojciech 3
3 BARNAŚ Stanisław 49
4 NALEPKA Jerzy Andrzej 1
5 KOLBRECKA Józefa 13
6 BARAN Krystyna 0
7 NIEMIEC Urszula Zofia 0
8 PABIS Grzegorz Jerzy 0
9 SARNA Izabela Zuzanna 6
10 KANTOR Dariusz Paweł 0
11 KRÓLCZYK Czesława Maria 2
12 MAJDA Anna Helena 0
13 ZBOROWSKI Józef 2
14 POTOCZEK Jan Stanisław 1
15 TALAR Paweł Leszek 0
16 BABIŃSKI Jacek Edward 0
17 BARNA Andrzej 1
18 WRÓBEL Małgorzata Anna 0
19 TOBIASZ Józef 1
RAZEM 89
Lista nr 6 – KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 26
1 LEJA Joanna Maria 10
2 BARTKOWSKA Katarzyna Justyna 3
3 PLATO Henryk 1
4 ŁOPATA Antoni Mieczysław X
5 HOŁOWEŃKO Elżbieta Maria 0
6 KOLASA Grażyna Jadwiga 1
7 HĘDRZAK Mieczysław 2
8 WOLSKI Henryk Roman 2
9 JAWORSKA Katarzyna Anna 0
10 LEJA Adrian Dawid 1
11 KLINK Karolina 0
12 ZARZYCKI Janusz Czesław 0
13 PIĄTKOWSKI Wiesław Jan 1
14 GOŁĄB Małgorzata 1
15 RYŁKO Ewelina Alicja 0
16 PIWOWARCZYK Anna Maria 0
17 OLSZEWSKI Tomasz 0
18 ŻUCHOWICZ Anna Maria 0
19 ZABRZEWSKI Dariusz Juliusz 0
20 ZAPIÓRKOWSKI Włodzimierz Tadeusz 4
RAZEM 26

 

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz’15” 215
1 BOROWSKA Elżbieta Joanna 41
2 PROSTKO Maciej 13
3 WCISŁO Mariusz Jerzy 76
4 GLIŃSKI Jarosław 2
5 KOBUS Piotr Stanisław 7
6 MÓL Dawid Bogumił 2
7 SIKORA Zbigniew Kazimierz 16
8 KWIATKOWSKI Amadeusz Klaudiusz 14
9 URBAŃSKA Ewelina Katarzyna 8
10 WNENK Mariusz 5
11 GRABIAK Barbara 2
12 ZYGMUNT Szczepan Alfred 2
13 SKOCZEŃ Marta 8
14 PYCIŃSKA Iwona Helena 1
15 SARATA Kinga Dominika 0
16 BIELSKI Piotr Stanisław 4
17 PŁAWECKA Monika Maria 2
18 KMAK Krzysztof Paweł 5
19 WOJCIECHOWSKA Katarzyna Małgorzata 3
20 ROGÓŻ Maciej Jakub 4
RAZEM 215
Lista nr 8 – KW Nowoczesna Ryszarda Petru 88
1 GABRYŚ Tomasz Jakub 36
2 WOJTAS Adam Michał 7
3 ENDRES Małgorzata Joanna 9
4 GWÓŹDŹ Jacek Józef 3
5 SŁUGOCKA Agnieszka Katarzyna 9
6 KONSUR Krzysztof Łukasz 1
7 SMOTER Robert Mieczysław 1
8 NOWAKOWSKA Maria Małgorzata 2
9 KURPIEL Kazimierz Tadeusz 3
10 GAWLIK-POCIECHA Alicja 1
11 ŚMIGOWSKA-KACZKA Lidia Ewa 1
12 GIERA Agata Anna 0
13 ŁUKASIK Ryszard 15
RAZEM 88
Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi 20
1 KLESZYK Barbara Emilia 8
2 NIŻNIK Kazimierz Józef 0
3 CZUBIŃSKI Szczepan Franciszek 5
4 SUTOR Małgorzata 0
5 PERGÓŁ Sławomir Marek 0
6 GÓRSKI Konrad Janusz 0
7 WYPART Damian Michał 0
8 USTUPSKA Beata Zofia 1
9 KOCIK Elżbieta Stanisława 0
10 PAJDZIK Wiktor Andrzej 0
11 KALATA Jacek 4
12 STAROWICZ Artur Leszek 0
13 BOGDAŁ Monika Agnieszka 0
14 TATAR Wojciech Dominik 2
RAZEM 20
Lista nr 15 – Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy 5
1 PACIEJ Andrzej Stefan 3
2 WOJTASZEK Krzysztof Ryszard 0
3 MUCHA Kamil 0
4 KLEMCZAK Krzysztof 0
5 PYZIK Ryszard Marek 0
6 ŁOWISZ Władysław 0
7 DUDA Barbara 1
8 TARGOSZ Monika Ewa 0
9 MIREK Wioletta Janina 0
10 BEDNAREK Monika Katarzyna 0
11 BUDZYK Zdzisław Franciszek 0
12 KLEMCZAK Barbara Elżbieta 0
13 STOJEK Kamil Konrad 0
14 WĘDRYCHOWICZ Anna 0
15 DOBROWOLSKI Stanisław 1
16 UZAR Grzegorz Krzysztof 0
17 BORKOWSKA Helena Kinga 0
18 CHOWANIEC Tomasz Michał 0
RAZEM 5

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 1 =