XV edycja Konkursu Plastycznego Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi

Dnia 9 lutego 2015 r., w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. św. Kazimierza Jagiellończyka w Bańskiej Niżnej, odbyło się posiedzenie komisji oceniającej prace nadesłane na konkurs plastyczny o zasięgu ogólnopolskim pod hasłem: „Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi”. W skład komisji weszły nauczycielki plastyki i edukacji wczesnoszkolnej z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bańskiej Niżnej, będącego organizatorem konkursu.

Na konkurs nadesłano 351 prac z kilkudziesięciu placówek szkolnych i przedszkolnych zlokalizowanych na terenie małych miejscowości wielu województw: małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego i warmińsko-mazurskiego. Otrzymano 114 prac w pierwszej kategorii wiekowej (oddziały przedszkolne i klasy: I-II), 113 prac w prace w kategorii trzeciej (klasy: V-VI).

Regulamin konkursu
Protokół z posiedzenia komisji konkursowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 89 = 91