Szósta „Szlachetna Paczka” w Bańskiej Wyżnej

 

W tym roku nasza szkoła włączyła się po raz szósty w ogólnopolską akcję ,,Szlachetna Paczka”.

Rodzina, której pomagaliśmy znalazła się w bardzo trudnej sytuacji, spadło na nią wiele chorób i nieszczęść, dlatego wszyscy – uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły, z ogromnym zapałem włączyli się w akcję niesienia pomocy tym ludziom. Przynosiliśmy do szkoły wiele produktów,

Przynosiliśmy do szkoły wiele produktów, np. środki czystości lub żywność trwałą, a pozostałe rzeczy zakupiliśmy online. Rodzina najbardziej potrzebowała lodówki, butów zimowych oraz środków czystości. Postaraliśmy się również o specjalne upominki dla każdego członka tej rodziny, takie jak kosmetyki, perfumy, suszarkę do włosów. Wszystkie potrzeby rodziny spełniliśmy i przekazaliśmy 8 grudnia w pięknie ozdobionych paczkach.

Serdeczne dziękujemy Rodzicom za wspierania inicjatywy „Szlachetnej Paczki” oraz  wszystkim darczyńcom – Uczniom i Pracownikom naszej szkoły, którzy przyczynili się do przygotowania Paczki! Dobrze jest pomagać osobom, którym zabrakło szczęścia.

Autor: uczennica klasy 6, Nikola Sikoń