SZLACHETNA PACZKA – Pomyśl o tych, którym zabrakło szczęścia. Możesz im pomóc!

W okresie od 16 listopada do 6 grudnia 2019 roku cała społeczność Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Maruszynie Dolnej brała udział w –  OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ – w XIX edycji SZLACHETNEJ PACZKI. Nasza szkoła lubi pomagać innym, chce robić coś dobrego dla drugiego człowieka – dlatego
z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani Moniki Jędrol cała społeczność naszej szkoły została darczyńcą potrzebującej rodziny z bazy rodzin SZLACHETNEJ PACZKI.
Z wielkim entuzjazmem i radością Samorząd Uczniowski przez 3 tygodnie prowadził zbiórkę rzeczową i materialną, aby spełnić najpilniejsze potrzeby i marzenia wybranej rodziny. Zebraliśmy wspólnie 9 paczek, które przekazaliśmy w Weekend Cudów – 8 grudnia 2019 roku do magazynu Szlachetnej Paczki w Nowym Targu.

 Monika Jędrol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 2 = 1