Koncert w „Gorącym Potoku”

Co to znaczy, że gmina Szaflary była głównym sponsorem koncertu m.in. zespołu Feel w „Gorącym Potoku”? Jaki był wkład finansowy gminy w tę imprezę?

Maciej Szostak - Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Promocji i Turystyki

Gmina Szaflary była określona „Sponsorem Głównym” imprezy w umowie z organizatorem.
W zamian za wkład finansowy w wysokości jedynie 5 tys. zł brutto (przy całkowitym budżecie imprezy wynoszącym 312 tys.) Gmina Szaflary była promowana jako sponsor główny imprezy zorganizowanej w ramach „Letniej Sceny Eski”, która odbywała się na Gorącym Potoku.
„Letnia Scena Eski” jest organizowana przez grupę ZPR Media, mającą bardzo silną pozycję na polskim rynku. Jest ona m.in. wydawcą 9 magazynów, w tym ogólnopolskiego dziennika o nakładzie ponad 150 tys. egz., co daje ok. 5,2 mln czytelników miesięcznie; 15 portali o liczbie użytkowników przekraczającej 8 mln. i sieci reklamowej docierającej do ponad 15 mln. użytkowników miesięcznie; 5. sieci radiowych z ponad 12. mln. słuchaczy miesięcznie i 4. stacji telewizyjnych z ponad 20 mln. widzów miesięcznie.
Dzięki partnerstwie przy imprezie Gmina Szaflary niewielkim kosztem uzyskała dostęp do bardzo szerokiego grona odbiorców z całej Polski, nawiązała również współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami i wystawcami. Na imprezie swoje stoiska mieli twórcy ludowi z Szaflar oraz innych miejsocwości.
Współpracę po stronie Gminy koordynowało Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − = 13